E-Ticaret
--------------------------------------------------------------------------------

 


Şirketler için web sitesinin kanunen zorunlu hale getirildiği şu günlerde, firmalar bunu kabullenmiş ve alışmış görünüyor. Bu kabullenme firmaları "internetten nasıl daha fazla fayda elde ederim? " sorusuna cevap arayama yönlendiriyor. Buldukları cevaplar hep e-ticareti işaret ediyor !!!

Ancak, internete yeni yeni alışmış ya da alışmaya çalışan bu firmalar, piyasa daki bilgi kirliği ve seçenek çokluğundan dolayı çok tedirgin ve kararsız.


Bu tedirginlik ve kararsızlık noktasından hareketle, firmaların kafasını karıştırmadan, oldukça sadece, anlaşılabilir düzeyde şekillendirilmiş, yalın kurugusu sayesinde profsyonelliğini kaybetmeden kullanımı kolay çözümler haline getirilmiş ve onlarca seçenek yerine 3-5 adet seçenekle karşılarına çıkılmış olması e-ticarete başlanamanın ana şartları haline gelmiştir.


Bu noktada firma olarak bizler aşağıda listeledeğimiz temel özellikleri içeren, ancak firmanın istekleri - kapasitesi - sektörü vb. kriterlere göre, karşmaşıklaştırmadan geliştirilebilen çözümlerle, e-ticaret ihtiyacınıza çözüm üretmeye talibiz. Lütfen refaranslarımızı inceleyiniz ve konu hakkında detaylı bilgi istemek için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Arayın, e-ticaret çözümünüzü; kafanızı karıştırmadan, kararsızılığa sürüklemeden ve daha da önemlisi gereksiz maaliyetlere girmeden bilrikte planlayalım.Temel Özellikler:

Dökümantasyon
Sınırsız Kategori
Sınırsız Ürün

Sınırsız Üretici
Tema Şablonları
Çoklu Dil

Çoklu Para Birimi
Ürün Yorumları
Ürün Oylaması
İndirilebilir Ürünler
Otomatik Resim Boyutlandırma
Çoklu Vergi Oranları
Benzer Ürünler
Sınırsız Bilgi Sayfaları
Kargo Ağırlık Hesaplama
İndirim Kuponu Sistemi
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Modül Sistemi
Yedekleme & Geri Yükleme Araçları
Yazdırılabilir Faturalar
Satış Raporları


 * ve firmaya - ürüne - sektöre özel geliştirilecek kullanımı kolay-pratik-profesyonel ve ekonomik ekstra özellikler ( Facebook application, cimri.com entegration, vb. ).

E-Ticaret Projenizi Planlamak - Tasarlamak - Görüşmek için bizi hemen arayın : 0.232.261 1190 - 255 8298

 

Kapat X

Copyright ©2012 - İşlemci Bilgisayar Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.