Donanım Desteği / Teknik Servis Hizmetleri

1998 yılından beri sektörde faaliyet gösteren firmamız, tüm bilgisayar sistemlerinizde ( desktop, laptop ) ve çevre birimlerinde ( yazıcı, modem, scanner vb. ) yaşayacağınız her türlü sıkıntı da sizlere çözüm sunmaktadır. Şehir içinde, öğelene kadar gelen çağrıların aynı gün içerisinde, öğleden sonraki çağrılarınızın işlemleri ertesi gün başlatılmakta ve cihaz(lar)ınızın bakım-onarımı mümkün olan en kısa süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır.
                               

 


Bakım Sözleşmeleri

Teknik servis hizmetlerinde en avantajlı fiyat almanın yolu " Dönemsel / Yıllık Bakım - Onarım Sözleşmesi" dir.

Firmamızla yapacağınız " Bakım- Onarım Sözleşmesi " nin zaman aralığını siz belirersiniz. Sözleşme süresi; yıllık, altı aylık, üç aylık gibi belirleyeceğiniz dönemlerden oluşmaktadır.

Sözleşme başlangıcında hazırlayacağımız " Sistem Envanter Listesi " ile hangi marka cihazlardan kaç adet cihazınızın olduğunu, hangilerinin garanti sürelerinin dolup hangilerinin garantisinin devam ettiğini ( seri numaraları ile ithalatçı firmadan yapacağımız kontrol sonucunda ) öğrenecek ve bu bilgiler ışığında gelecekteki bilişim yatırımlarınızı planlama imkanına sahip olacaksınız.

Cihazlarınızın garanti süresi bitmiş olsun ya da bitmemiş olsun her koşulda sözleşme imzalayarak kullanıcı hatalarına, iş-zaman kayıplarına karşı en hesaplı şekilde tedbir almış olursunuz. Cihazlarınız sizin beliryeceğeniz periyodlarda bakıma alınacağı için bilgisayar sistemlerinizden ve çevre birimlerinden tam performans alarak bilişim yatırımlarınızdan maximum sonuç almış olursunuz.
Yapılacak " Bakım-Onarım Sözleşmeleri ", sizinle yapılacak özel görüşmeler sonucunda beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır ve fiyatlandırılır.

Kapat X

Copyright ©2012 - İşlemci Bilgisayar Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.