Yazılım Desteği
 

Kullanmakta olduğunuz paket programların eğitimi, güncellenmesi ve olası hatalarının düzeltilmesi - giderilmesi konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bayisi ve bölge bayisi olduğumuz tüm yazılımların eğitimi, güncellemesi ve hataların giderilmesi konusunda verdiğimiz tüm hizmetlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Bayisi olmadığımız ürünler de vereceğimiz destek hizmetinin her aşaması üretici firmanın yönlendirmesi ya da bilgilendirilmesi ile yürülmektedir. 

 

 

 

                               Yazılım Desteği / Telefon Desteği Sözleşmesi
 

" Yazılım Destek / Telefon Destek Sözleşmesi " yazılım destek servis hizimetlerinden en avantajlı fiyatlarla yararlanmanın yoludur.

Yapılacak sözleşme ile öncelikle bir " Yazılım Envanteri " niz çıkartılacaktır. Böylece hangi yazılımın hangi versiyonuna, kaç adet kullanıcı hakkına daha yeni bir versiyonu olup olmadığı bilgisine sahip olacaksınız.

Hafta içi 09:00 - 22:00 C.tesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında telefon desteği alabiliceksiniz. Verilecek tüm fiili servis hzimetleri normal dönemlerde mesai saatleri içerisinde istisnayi dönemlerde ( beyannamelerinin son 1-2 günü gb. ) uygun görülecek saatte verilecektir.
Yapılacak " Yazılım Destek / Telefon Destek Sözleşmesi ", sizinle yapılacak özel görüşmeler sonucunda beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır ve fiyatlandırılır

 

Kapat X

Copyright ©2012 - İşlemci Bilgisayar Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.